Tere, meeldiv Sinuga tutvuda.

Musja

BööDi on väikene linnukene, kes lõõritab nii, nagu parasjagu pähe tuleb. Kirjalikult, õigekirjaliselt õigesti ja lauseliselt ladusalt. Ehk siis mina.

Hariduselt jurist, hingelt ettevõtja, olemuselt võlur, aga kõige rohkem ühele kannatlikule tütar, ühele oivalisele naine ja kolmele suurepärasele ema.

Mul on rohelised silmad ja loomulikud lokid, üsna adekvaatne arusaam maailmast ja kohati liigagi ausad väljaütlemised. Armastan privaatset kodust idülli, mida vajan võrdsetes doosides nii üksi olles kui ka oma suure, sõbraliku ja lärmaka pere keskel. Armastan värskeid hommikuid hea kuuma kohviga, milles on perfektne kogus suhkrut ja piima ning vaikseid öötunde, kui kõik juba magavad. Armastan maitsvat sööki ja head teenindust, luksust ja ilusaid asju. Ja suurlinnade tulesid armastan ka, seda reisivaimustust ja joovastav-magusat anonüümsust võõras keskkonnas.

Metsale eelistan merd. Meri lihtsalt peab olema mul lähedal ja vaate- ja käeulatuses kogu aeg ning päikeseloojangud – need imelised punavad-sädelevad päikeseloojangud – need kindlasti ka.

Kohalejõudmisest rohkem meeldib mulle teel olla. Ja alati peab olema midagi uut ja huvitavat – elu kõigis oma värvikirevates tahkudes, mida sisse ahmida. Kogeda elamusi ja luua mälestusi. Ja just seda ma teengi ning tihtipeale tekitab see mõtteid ja jutte, mis jäävad kripeldama ja tahavad välja. Need jutud saavadki siia kirja. Sest kõige rohkem armastan ma kirjutamist. Väga-väga armastan!

Kõige selle kõrvalt lõõritan ma igapäevaselt ka nii, nagu nõutud on. Sellest maailmast saab rohkem aimu BööD-i veebikodustHooandja  Facebooki lehelt, Instagramist ja blogist ning Püünsi IK Unicorn Squad´i Facebooki lehelt, Instagramist ja blogist.

ekraanipilt-2016-12-30-00-27-11

Ja veel natuke võib minuga tuttavamaks saada ka minu Maailma sees juttude kaudu SIIN.

ekraanipilt-2016-12-30-00-29-27

Hakkame siis pihta ja ma väga loodan, et Sul saab siin koos minuga tore olema.