Palju õnne argipäevaks! · Rändom

Ei vihasta, imestan

Maailm on ikka üks imestusväärne koht – jõuan ma ikka ja jälle selle tõdemuseni. Või siis täpsem oleks vast öelda, et inimesed selle maailma sees on imestusväärsed ja veelgi täpsemalt nende mõttemaailmad. Suheldes nüüd Sales Queen´ina tööalaselt iga päev kümnete ja kümnete inimestega, klientidega… ja ärge saage valesti aru, ma väga armastan oma tööd, mulle see tõsiselt nii-nii-nii väga meeldib… aga no sealt on selle paari kuu jooksul neid lugusid ja lookesi tulnud juba niivõrd palju, et saaks täitsa omaette paksu almanahhi kokku panna. See oli vist Ita Ever´i see paljutsiteeritud ütelus, et ära vihasta, ainult imesta. No ma siis ka imestangi, suht ülepäeviti, et… no mai gaad küll, KUST ime KOHAST sa ometi sellise asja välja võtad??? OK, võtad välja oma peast, aga oma peas leidub tavaliselt igasugu putru, onja. KUST SA SEDA VÕTAD, et seda putru on okei ka teiste inimeste ette laotada? Selles mõttes, et tööalaselt ja äripõhiselt!!! Ma pole isegi su tuttav, saatis siis mingi südamesõbranna, kelle puhul pudru kuulamine ja süvaanalüüsimine oleks nagu igati okei asi. Kui me aga suhtleme professionaalsel tasemel ja ametiala raames, siis…

speechless hilary duff GIF by YoungerTV

Tegelikult – kui nüüd päris täitsa hingepõhjani aus olla, siis mõni tükike sellest pudrust on tegelt täpselt nii ajuvaba ja nii ettearvamatu, et omamoodi on see mingil kreisil kombel ka täitsa geniaalne. Mul küll ühtegi vastavat näidet kohe praegu meelde ei tule, aga kui ka hiljem tuleb, siis… laiema avalikkuse ees polevat vist väga viisakas neid laiali jagada, onja. Seega vist jääb almanahh firmasiseselt riiulile tolmu koguma ja teile, kallid blogilugejad, lihtsalt veelkordne kinnitus, et ON KÜLL lai see Issanda Loomaaed.

Seniks aga imestan kodus edasi. Näiteks nii. Uue elukorraldusega on meil kodus major tubade ringitõstmine käsil ja sirvin netis tüdrukutele voodeid. See, et madratsi peab eraldi ostma, see on juba saanud okei-ks. Aga näiteks selline märkus aseme juures – voodiga ei tule kaasa voodipõhi (!!!???). Et siis saan ainult ümbrise, selle voodiraami jalgadel? Ma ei saa küll aru, miks nii, aga okei, hädajuhuks on voodipõhjad ka eraldi müügis. Aga siis järgmine voodi ja märkus selle juures – voodiraam ei kuulu komplekti (!!!!????). Et siis nagu… a mis siis kuulub? Voodipõhi? Seesama, mis eelmise voodiga kaasa ei tule? Et siis nagu selleks, et saada kokku üks täiskomplektne ja täisväärtuslik voodi, mis ei nõua magamist lihtsalt põrandal kõrge raami vahel või lihtsalt põrandale asetatud lipiribal, peaksin ma nagu tegelt ostma kaks voodit??`?

Veel kord:

speechless hilary duff GIF by YoungerTV

Alguse juurde tagasi – kuidas teil? Valmis jagama mõnda tööalast I-dont-even-know-what-to-say momenti? Kui tuleb midagi eriti mahlakat, siis luban, et laon ka enda laiast varamust midagi letti ja üsna raudpolt kindel olen, et saab minu oma sinu oma ikkagi laia kaarega üle trumpama.

PS! Minu tänutunne läheb täna õhtul Kristelile, kes oskas mu maailma sisse sadada täpselt keset mu kõige suuremat voodikriisi ja kelle juurest toon lähipäevil ära hea hinnaga, oivalise ja interjööri hästi sobiva voodikomplekti mõlemale mu tüdrukule. Koos raamide, põhjade ja isegi – kujutage pilti – madratsitega.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.