Arvamus · Elamus · Pauliine · Rändom

MyHits MyThoughts

11541284t1h25c5
/avapilt: Elu24/

Kriipivast kurgust ja väikesest köhast sai kiiresti mittekriipiv kurk ja suur köha koos TÄIESTI tilkuva nina ja külma-kuumavärinatega. Ei ole tore kombinatsioon, üleüldse ei ole. Vegeteerun sisetingimustes nii palju kui võimalik ja kui enam võimalik ei ole, siis null meikap, sünkroonimata autfit ja nupp Invisible. Töötab mdx hästi, aga ainult seni, kuni keegi lähikondlastest mind ei paljasta. Nagu juhtuski eile. Muutsin end jälle nähtamatuks ja läksin hilisõhtul Pandale St.Patrickusse järgi – ta lõpetas seal oma töövahetust (mdx, kas sa kujutad ette, kui palju lusti loob see, et St.Patricku pubis möllab ringi noorsand, kel rinnas nimesilt Patrick, onja). Ja siis ta tulebki, aga mitte üksi, vaid koos oma uue ja mulle veel seninägemata töökaaslasega ja hõiskab juba kaugelt: “Näe, see ongi minu emme!” Ja too vastu: “Jaa, teree, Panda rääkis mulle nii palju sinust, et sul on hästi lahedad juuksed ja sa ise hästi lahe!” Ja oligi kõik. Laheda minukese Invisible nupp hakkas ragisema, ajas särtsu ja sädemeid välja ja lõi end siis pauguga offi, paljastades minukese täienisti ja kogu oma miseraabel olekus. “Oih, palun vabandust, sa oled ikka eriti surnud täna,” ehmatas lapseke seepeale ka ise. Daaah! Ära siis käpi, mida käppida pole vaja!

Ühesõnaga – kodus vegeteerides vaatasin MyHits Awards-i kordusest järgi ja mõned mõtted siinkohal sealt.

Kõigepealt on no nii oma aja ära elanud see omg-ma-polnud-selleks-üldse-valmis-mul-pole-midagi-ette-valmistatud-mis-ma-nüüd-ütlen-OMG-OMG!!!

giphy

Kuule, kamoon! No mida kuramuse moodi sa nüüd ei saa selleks valmis olla, et just sina selle auhinna ka saad? Sa oled nomineeritud, sa oled mingi mitu kuud ise instas keksinud, et svaip ap ja pik miii!!! Sa tegid meigi ja soengu, ajasid uhke autfiti selga ja tulid kohale. Lihtsalt sellepärast, et sul juhtus parasjagu üks rändom vaba õhtupoolik olema ja läksid suvalt masside kannul sinna, kuhu kogu linna rahvas läks? Või sa pole nagu vähekenegi uhke selle üle, mida sa teed? No mis üleüldse teed siis?

Täpselt vastupidiselt oli selles suhtes väga sümpa NOËP oma tänukõnes parima video eest. Lihtne ja selge: jap – pardon – sitaks hea video on, mulle endale ka meeldib. Korras. Make it, not fake it and own it.

giphy (1)

Parima muusikafestivali auhind. Üleandjaks parima valikuna supermodell koos absoluutselt parima ja absoluutselt priceless temaatilise ava-line´ga: “Kuna ma olen kogu aeg välismaal, siis ma pole ühelgi Eesti muusikafestivalil käinud.”

giphy (2)

Aga veel-veel-veel nii väga-väga-väga sümpa oli see kollaste tunkedega poiss. Poomi poja Andreas. Mul hakkas kohe oma paralleel jooksma selle mandoliiniga tüdrukuga üle-eelmise aasta AGT-s (mälu värskendamiseks vaata siit). Grace. Ja kõrvale siis Andreas siin. Aga kujuta nüüd ette neid kahte veel koos muusikat tegemas, onja! Mõlemad 14-aastased! Üleüldse müstika, et kusagil eri maailma otstes ilmuvad suht samaaegselt välja kaks samavana… no olgem ausad – veel täiesti last, kes teevad no nii-nii-nii ühtemoodi häält ja on mõlemad lihtsalt no nii-nii-nii andekad!!!
A-MA-ZING!!!

Aga samavõrra kui andekas on see Andreas ka no nii nunnu! No nii-nii-nii ütlemata nunnu!!! Ja kui hästi sobiks ta veel minu Tuutu boifrendiks, onja. Kutsusin Tuutu ka teleka ette, too heitis nunnule üheainsa pilgu ja kähvas: “See on mingi tüdruk ju!” Olles muidu kõikide eluvormide suhtes ülimalt vabameelne, on tal miskipärast mingi keiss pikkade juustega poiste suhtes. Näiteks hiljuti õnnistas ta ühte mu sõbratüdruku samavana poja, kel samuti juuksed poolde selga, reljeefselt otse näkku : “A oled sa ikka kindel, et sa poiss oled?”
“Ja üleüldse, meil pole siin mingi Idamaa, kus vanemad paari panevad. Mina teen oma valikud ise.”

Nojah siis. Emasüda, onja. Kes sellest hoolib.

Aga, kallis Andreas, kui sul on vaba aega, siis ehk sa tuleksid palun Tuutu sünnipäevale järgmisel nädalal? Sellest tuleb teemapidu. Täpset teemat Tuutu pole veel välja valinud, aga ma arvan, et näiteks Idamaa teema oleks väga lahe.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.