Blogijate advendikalender · Palju õnne argipäevaks!

Blogijate advendikalender. 4.detsember. Kingisoovitused.

Nats maha olen jäänud. Pole hullu. Neljas aknake ja kingisoovitused (mdx vaadake neid aknakesi ka, seal on nii nunnud videod).

Ma annan teile soovitusi sellest, mida võiksite mulle kinkida. Nojah. Mis te siis mõtlesite? Et ma hakkaksin soovitama, mida teistele kinkida ve?? Mis hea pärast ma seda peaks tegema? Ikka enda poole küüned, ikka enda.

Mulle võib kinkida kodumasinaid ja köögitarvikuid. Mhmh. Täiega olen sellest east ja attituudist väljas, kui kingitud mikrolaineahi hoobilt kinkijale pähe kinni löödi ja karp takkajärgi. Nagu siis, kui too tore poiss 10+ aastat tagasi kinkis mulle Valentinipäevaks auto klaasipuhastajad. Ma vist kirjutasin ka sellest juba korra. Ja sellest, kuhu ma talle need klaasipuhastajad esiotsa torgata tahtsin. Enne kui sain aru, kui hea kink see tegelikult ühele autoomanikust naisterahvale oli ja milline hoolitsemine ja armastus selle taga oli. Sest iga kord autosse istudes nentisin, et jah, kurat, jälle mu auto aknad ei paista läbi isegi hoolikast nühkimisest hoolimata, aga tegudeni ma kuidagi ei jõudnud ja ta oli seda märganud. Ja mina kinkisin talle vastu tütre. Fair deal, kas pole?

Seega täiega õnnelik oleksin mikroka üle. Eriti arvestades, et millalgi meie oma plahvatas ja mul läheb kogu aeg meelest ära, et tegelt ühte kodus täitsa pidevalt vaja läheks. Või väga täisautomaatse kohvimasina üle – siiani olen arvamusel, et värske presskannukohvi on parim, aga ka presskannud kipuvad mu käes plahvatama. Ja eriti viimasel ajal ma ei viitsi kogu aeg presskannuga jahmerdada. Vajutaks lihtsalt nuppu ja voila. Ja kindlasti sellise kohvimasina, mis kogu aeg ei vinguks, et tal on seda vaja puhastada või teist vaja juurde või kolmandat vaja vähemaks. Sellistega olen ma kontorimaastikul pidevalt kokku puutunud, endale koju ma sellist ei taha. Või igast muude masinate ja vidinate üle, mis ei plahvata ja mis elu lihtsamaks teevad, need teeks mind ka väga rõõmsaks. Sest nagu siit ka ilmselt juba läbi on kumanud – laiskus on mu middle name these days.

Black-Friday-Small-Kitchen-Appliances

Seega – nüüd te teate, bring it on! Alati valmis kingitusi vastu võtma, rõõmuga! Ka siis, kui need juhuslikult pole kodumasinad või köögitarvikud. Ainult et tütreid rohkem vastu ei kingi.

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.