#amazing2017 · Blogijate advendikalender · Toidupank

Blogijate advendikalender. 1.detsember. Eesmärgid detsembrikuuks.

Laivi lendas info sellest, et blogijatele on ka netis olemas oma advendikalender, kus iga päev avaneb üks ukseke ja selle alt teema, millest sel päeval blogida. Väga vahva! Võtan väljakutse täiega vastu ja püüan paari juba möödunud päeva osas kiirelt järele kapata.

Pojehali!

1.detsembri teemaks oli eesmärgid detsembrikuuks.
Niisiis – millised on minu eesmärgid detsembrikuuks?

  1. Sõidan järgmisel nädalavahetusel pojaga Tartusse Battle of EST-ile, sest ma pole nii ammu tema tantsimist/võistlemist näinud ja osalen samal ajal Viimsis Toidupanga kampaanias, sest me oleme seal aastaid osalenud ja sest et see on tore. Osale sina ka!
  2. Sõidan ülejärgmisel nädalavahetusel vanema tütrega Riiga, sest tal on seal moedemm ja modellindusega seotud üritused ja samal ajal olen Hiiumaal ja pean oma ema juubelit. A ja mehe firma jõulupidu on ka samal ajal, kusagil väljaspool Tallinnat. Sinna on eesmärgiks kusagilt välja võluda kick-ass punane kleit, sest just selline on peo dresscode.
  3. Üle-ülejärgmisel nädalavahetusel ehk päris jõuluajal olen oma tribe-ga mõnusalt kodus Viimsis, kooserdame kambas terved päevad läbi ühesugustes jõulupidźaamades ringi, mängime lauamänge, teeme palju head süüa, vaatame nunnusid jõulufilme, trallime ümber kuuse, küpsetame piparkooke, laulame jõululaule ja magame palju ja üldse uksest välja ei lähe. Täielik dolce far niente ühesõnaga. Tahate, tulge külla. Aga samasugune dolce far niente on meil samal ajal ka oma maakodus Võrumaal koos vanavanemate ja laiema ringi lähitribe-ga, aga uksest läheme lisaks ka täiega välja – Otepää kelgu- ja suusamägesid vallutama. Ja spaatama. Ja siis Tartus ka spaatama. Seega, ärge tulge külla, meid pole kodus.
  4. Üle-üle-ülejärgmine nädalavahetus ehk päris aasta lõpus… seda ma veel nii täpselt ette ei kujuta, aga üsna tõenäoliselt kujuneb sinnagi asju, mida seada eesmärgiks teha samal ajal erinevates kohtades.
  5. Õpin end kloonima, et kõik need eesmärgid ka edukalt täidetud saaks.

giphy

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.