#amazing2017 · Elamus · Toidupank

Toidupank. Täna ja homme. Tule ka!

Toidupanga kevadine toidukogumiskampaania on jälle käes, toimub täna ja homme suurimates supermarketites üle Tallinna ja Viimsis ka. Ja see on nii-nii lahe!

Me oleme kambas vist juba päris mitmendat korda. Esimesel korral oli igastahes meie Piiake oma tollase 7. eluaastaga noorim osaleja, sai peaaegu põrandani ulatuva põlle selga, ulatas särava naeratusega kõigile poekülastajale reklaambuklette ja oli nagu elununnu. Muideks samal korral oli järgmises vahetuses ka vanim osaleja, vist 87-aastane daam. Ehk siis – vanusega ei ole siin absoluutselt mingit pistmist.

5678

Noorim oli Piiake ka järgmisel korral, ainult et eluaastaid oli selleks korraks kogunenud juba kaheksa ja põll ka juba põrandast tunduvalt kõrgemal.

321

Meie toimetasime peamiselt tagaruumides, et kogu kaup ka kenasti liikide kaupa kastidesse kogutud saaks. Aeg läheb nagu lennates, seltsiks tavaliselt ainult lahedad ja väga lahedad inimesed (nagu meie näiteks, onja) ja ülipositiivne kogemus on garanteeritud. Ning loomulikult, mis kõige tähtsam – sa teed head! Head teistele ja lõppkokkuvõttes ka endale – ka seda võin sulle oma kogemuse pinnalt kinnitada. Et anna ja sa saad tagasi ja kõik see värk. See toimib, täiega. Ja nii saabki meie maailmast üks kuradima tore koht, kus elada!

Et siis ära kahtle ega kõhkle, vali endale sobiv kauplus ja aeg välja ja registreeru SIIN.

Ja võta lapsed ka kaasa! Sest minu lapsed, kui neile ütlesin, et reedel lähme jälle Toidupangale appi, kilkasid vastuseks ühest suust: “Hurraaa!!!! Me saame jälle nunnud ollaaa!!!!” Ja mida ühtedele lastele muud vaja ongi!

One thought on “Toidupank. Täna ja homme. Tule ka!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.