Köögis toimetamas · Kodu · Soovitus

Peaaegu pühad vol. 2

Mulle see jumalik kapsapirukas (heh, kui lahedalt see kõlab:-)) ikka ei andnud rahu, lihtsalt pidin välja uurima, kust see sinna Lasnamäe Centrumi aatriumi saanud on ja kes neid teeb ja kust neid veel millalgi osta saaks. Neid ja ka kõiki teisi, sest neid oli mitmete erinevate täidistega (etteruttavalt – kokku 12 erinevat), kõik raudselt samahead. Seega kookisin kaminapuude kasti tulehakatuseks visatud ümbriskarbi uuesti välja ja tuvastasin, et… ahh, see on ju see maja! Noh see maja seal, jeerum, ma sõidan sest mööda ju iga kord! Ja pole kunagi märganud, et seal ka pagaritöökoda ja kohvik on.

Igastahes Nostalgia Kodupagarid http://pagarnostalgia.ee/ ja Facebook’i lehekülg on neil ka täitsa olemas ja nagu selgus, tehakse seal peale suurte pühadepirukate veel ka kõiksugu väiksemaid ja neid võimalik osta lausa alates poole kaheksast hommikul argipäeviti ja alates poole üheksast hommikul puhkepäeviti.

Superluks!

Aga mis mu udupeentest musta pitsimustriga munadest sai? Midagi ei saand. Pekki läksid – kui pagarisaate leksikat kasutada. Mitte üks muster ei jäänd peale ja sama ühtlaselt pruunidena kui nad keetmisele läksid, täpselt samasugustena nad ka välja tulid. Teist üritust ma enam ette võtta ei viitsind, värvimunade asemele tulid Skittles’id ja sellega lugesin seekordsed lihavõtted ammendatuks.

Pühad

Ainult et nüüd on mul potitäis keedetud mune, mida on isegi meie suure kamba sööjate jaoks tiba palju. Soovitage mingeid lahedaid retsepte või mida muud mõistlikku nendega peale võiks hakata?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.